Sme si rovní, nie rovnakí (Levoča, Prešov, Košice) 2014

 Obdobie realizácie: 9/2014 – 12/2014

Cieľ projektu: Podpora výchovy a vzdelávania detí a mládeže v oblasti ľudských práv a slobôd.

Cieľová skupina:  detí a mládeže  • Levoča – Spojená škola Jána Vojtaššáka internátna, Kláštorská 24/A, Levoča
  • Prešov – Spojená škola Pavla Sabadoša internátna Prešov, Duklianska 2, Prešov
  • Košice – Spojená škola, Opatovská cesta 101, Košice  1. Workshop umeleckého maliarstva /Levoča, Prešov, Košice / október – december 2014 / výstava prác účastníkov workshopov. Na workshopoch sa zúčastnilo 60 detí a mládeže.
  2. Workshop umeleckej keramiky /Levoča, Prešov, Košice/ október – december 2014 / výstava prác účastníkov workshopov. Na workshopoch sa zúčastnilo 60 detí a mládeže.
  3. Workshop umeleckého kováčstva /Levoča, Prešov, Košice/ október – december 2014. Na workshope sa zúčastnilo 60 detí a mládeže.
  4. Workshop kreatívnych ručných prác /Levoča, Prešov, Košice/ október – december 2014. Na workshope sa zúčastnilo 60 detí a mládeže.
  5. Záverečné edukačné podujatie na tému ľudských práv, spojené s výstavami záverečných prác zúčastnených detí a mládeže na predchádzajúcich workshopoch /Levoča, Prešov, Košice /  november – december 2014 /3 podujatia + brožúrka o aktivitách projektu. Na podujatiach sa zúčastnilo celkovo cca 180 osôb.


Realizované s finančnou podporou Ministerstva zahraničných vecí a európskych záležitostí SR v rámci dotačného programu Podpora a ochrana ľudských práv a slobôd.

Bez nazvu-1